اتوبار کردستان|باربری پاسارگاد253 716 0912

دوشنبه 3 خرداد 1395
اتوبار کردستان|باربری پاسارگاد253 716 0912 شرکت بزرگ و حمل ونقل باربری و اتوبار پاسارگاد از جمله شرکتهای با سابقه و با تجربه در زمینه حمل و نقل اسباب منزل و اداری و باربری شهری و بین شهری است که در طول چندین سال فعالیت مستمر(با داشتن مجوز از اتحادیه) و با در اختیار داشتن پرسنلی متعهد، متخصص و با تجربه همواره در صدد افزایش کیفیت خدمات خود بوده است.
کارگزاران شما در شرکت بزرگ باربری پاسارگاد با بهره گیری از سالها تجربه آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند . شما شهروندان و مشتریان  عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در اتوبار و باربری پاسارگاد میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی منظم و برنامه ریزی و مطمِن شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.
گروه اجرایی اتوبار و باربری بارسلون با مسئولیت پذیری در قبال شما ، خود را موظف میداند که بهترین حمل و نقل را ارائه دهد. باربری و اتوبار پاسارگاد ، خدمات تخصصی بسته بندی ، ارائه ی پکیج های مخصوص بسته بندی استریج و چسب زدن کارتن ، حمل بار بین شهری، حمل اسباب و اثاث به شهرستان و … تنها بخشی جزئی از خدمات شرکت بزرگ اتوبار وباربری کردستان است.
متخصص مجرب بسته بندی این شرکت به صورت شبانه روزی 2553 716 0912 حتی در ایام تعطیل با بیمه شهری و شهرستان با کادری مجرب و تضمینی در خدمت شهروندان می باشد.                   اتو بار و باربری پاسارگاد
دقت، سرعت، برآورد هزینه منصفانه و تعهد در قبال کار و کارفرما از افتخارات شرکت حمل و نقل و باربری پاسارگاد است و امیدوارم با یاری شما هم میهنان عزیز روز به روز بر کیفیت و دامنه خدمات این شرکت افزوده شود

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.